TAULA DE MERCAT BASKETVALLES 2a Catalana masculina i femenina (actualitzat)

 

Si saps d’algun moviment que no és a la taula, fes la teva aportació i envia la informació a: basketvalles@gmail.com


2a CATALANA MASCULINA

CB NOU BADIA, CN TERRASSA “B”, SANT QUIRZE BC, CE SANT NICOLAU “B”, CB ÓPALO CERDANYOLA “B”, UE SANT CUGAT “B”, CN SABADELL “B”

 

CB NOU BADIA

(Ascens des de 3a Catalana)

Altes: Dídac Otero, Edu García i Pepe García (UE Barberà ‘B’, 3a Cat.), Manel Cañellas (inactiu)

Segueixen: Jose García (Entrenador), Juanma García (Ajudant),  Máximo Castellanos, Dani Guzmán, Quim Gómez, David Vinardell, Sergio Costa, Raul Costa

Baixes: Jordi Kore i Marc Barbal (retirats), Toni Martínez, Paco Bernabé i Xavi González (CB Nou Badia ‘B’, CC’B'), David Marín (CN Sabadell ‘B’)

 

 

SANT QUIRZE BC

Altes: Jordi Talló (Entrenador – CN Sabadell ‘B’), Jordi Gorina (CN Sabadell Copa Cat.), Eric Tena, Roger Barnusell i Albert Moix (CN Sabadell ‘B’), Josep Rodríguez i Josep Comas (CE Sant Nicolau ‘B’), Claudio Liska (inactiu), Pau Canals (Sferic Terrassa, 1a Cat.)

Segueixen: Xavi Reche, José Manuel López

Baixes: Patrick Reyes (UESC Copa Cat.), Ricard Checa (CEB Sant Jordi 1a Cat.), Dani Zamora (Entrenador), Víctor Vilches, Jofre Rafales i Emilio Callejo (UE Sant Cugat ‘B’), Juan Carlos Toro,

 

 

TANINO CB CERDANYOLA “B”

Altes: Ferran Blanch (CE Sant Nicolau sots 21), Roger Cornadó (CE Escola Pia Sabadell CC’B'), Ramon Villaldeprat (CE Europa Sports Centre sots 21), Carles Gispert, Gerard Massó i Javier Alfonso (CB Cerdanyola sots 21)

Segueixen: Jaume Pujol (Entrenador), Àlex Montes (Entrenador ajudant), Pere Romero, Rafa Fernández, Dídac Chaparro, Adrià Tornel, Quim Sala.

Baixes: Dani Morales (CB Ópalo Cerdanyola ‘A’, 1a Cat.), Marc Vonna, Rosendo Garganta, Jordi Chaparro, Ferran Vives, Xavi Abad, Luca Bagni.

 

 

CE SANT NICOLAU “B”

Altes: Àlex Abella (CN Sabadell Copa Cat.), Sergi Montcada (CE Sant Nicolau sots 21), Arnau Saborido (Sabadell Bàsquet Natació-E.Pia junior), Nil Deix (CB Cornellà júnior), Gonzalo Baltà (CE Sant Nicolau júnior), Manel Adán (Manresa júnior)

Segueixen: Pau Del Tío (Entrenador), Carles Peláez, Fernando Lamora, Xavi Esteve, Oriol Marín

Baixes: Pere Tres (CN Sabadell 1a Cat.), Josep Rodríguez i Josep Comas (Sant Quirze BC), Oriol Cuspinera (CN Caldes), Ricardo Baltà (CE Sant Nicolau EBA)

 

 

CN TERRASSA “B”

(Ascens des de 3a Catalana)

Altes: Eduard Guindo, Adrià Quesada, Ivan Majadas i Juan Monterrubio (CN Terrassa sots 21), Albert Quesada, Dani Clavería i Martí Sociats (CN Terrassa júnior), Antonio López (Creu Alta Sabadell júnior) i  Adrián Nuez (CB Mollet júnior)

Segueixen: Héctor Aguilar i Jordi Sociats (Entrenador)

Baixes: Joan Fitó, Xavi Góngora i Ricard Sociats (CN Terrassa “A” 1a Cat.), Edgar Villar i Ramon Graells (Sferic 1a Cat.), Pere Sánchez

 

 

UE SANT CUGAT “B”

(equip de nova creació. Ha adquirit la plaça del CB Sant Josep Badalona “B”)

Altes: Dani Zamora (Entrenador – Sant Quirze BC), Pau Ortega (Entrenador ajudant – CB Sant Pere Terrassa cadet), Rafa Gámez, Víctor Vilches, Emilio Callejo i Jofre Rafales (Sant Quirze BC), Adrià González (CN Sabadell ‘B’), Adrià Hijós (inactiu), David Pascual, Carles Ferreres, Albert Garcia i Àlex Fàbregas (UE Sant Cugat júnior), Edu Ortega i Nacho Mayol (CB Mirasol, 3a Cat.)

 

 

C.N. SABADELL “B”

Altes: Cristóbal Lindo (Entrenador – Creu Alta Sabadell), Lluís Puigdollers, Jordi Bros i Óscar Valverde (Sabadell Bàsquet junior), Kevin Contreras (CB Ópalo Cerdanyola Sots-21), Marc Sora i Oriol Real (UE Barberà ‘B’, 3a Cat.), David Marín (CB Nou Badia), Edu Campos (inactiu)

Segueixen: Ramon Yll, Rachid Lahmane

Baixes: Jordi Talló (Entrenador – Sant Quirze BC), Albert Moix, Eric Tena i Roger Barnusell (Sant Quirze BC)

 

 

Si saps d’algun moviment que no és a la taula, fes la teva aportació i envia la informació a: basketvalles@gmail.com

2a CATALANA FEMENINA

CE ESCOLA DEL CARME, CBF CERDANYOLA “B”, CEB SANT JORDI, SANT QUIRZE BC, CE SANT NICOLAU ‘B’, Q BASKET SANT CUGAT

 

CE ESCOLA DEL CARME

Altes: Clara Marcó (inactiva), Mireia Fontanet i Gemma Carreras (Escola del Carme “B”), Montse Prieto (Bàsquet Femení Ripollet).

Segueixen: Carles Garbayo (Entrenador), Marta Piñol, Natàlia Julià, Elena Marrondo, Carla Mas, Silvia Clapés, Carla Valls i Clara Godia.

Baixes: Carla Escuert (CN Sabadell 1a Cat.), Maria Rafel (CE Sant Nicolau ‘B’), Marta González (retirada).

 

 

CBF CERDANYOLA “B”

(ven la plaça de 1a Catalana al CB Grup Barna ‘B’)

Altes: -

Segueixen: -

Baixes: Álvaro Fernández, Sònia Lozano i Erinna Marciano (CN Sabadell 1a Cat.), Tania Lara i Marta Díaz (CE Sant Nicolau 1a Cat.), Andrea Irazoki (CE Sant Nicolau “B” 2a Cat.), Irati Beltrán (CP Roser 1a Cat.), Andrea Moreno, Isa López (UESC 1a Cat.), Anna Palau (CB Sant Just 1a Cat.)

 

 

CEB SANT JORDI

Article sobre l’equip: El Sant Jordi incorpora 7 nuevas jugadoras con el objetivo de firmar una temporada 2013-14 sin sobresaltos

Altes: Carol Martín y Albita Jiménez (CEB Sant Jordi Sots-21), Paola Moragas (JET junior), Marta Moragas (JET 1a Cat.), Verónica Larroy (UESC junior), Ariadna Aubets (CB Mirasol) i Anna Cuyàs (inactiva).

Segueixen: Ignasi Munera (Entrenador), Anna Garcia, Ale Requena, Marina Gracia, Laura Lara, Noe Barrios.

Baixes: Gisela Romero, Alba Gómez, Laura Fernández i Patri Morillas.

 

 

C.E. SANT NICOLAU “B”

(Ascens des de 3a Catalana femenina)

Altes: Abraham Valero (Entrenador – CN Terrassa, Sots-21 Masc.), Laura Garcia (Sant Quirze BC), Andrea Irazoki (CBF Cerdanyola “B” 1a Cat.), Maria Rafel (CE Escola del Carme), Anna Lamora (CN Terrassa ‘B’), Aina Gonzalez, Carlota Figueras i Eva Urbano (CE Sant Nicolau júnior)

Segueixen: Clara Burrull, Patrícia Álvarez, Laura Ferrer, Laura Maestro.

Baixes: Sergi Torras (Entrenador – Sant Quirze BC), Laura Subirana, Barbara Parellada i Gemma Salinas (CE Escola del Carme ‘B’, 3a Cat.),Mireia Córcoles, Laia Fuentes, Berta Vallès

 

Q BASKET SANT CUGAT

(Ascens des de 3a Catalana femenina)

Altes: Marta Ollé (entrenadora), Anna Berbel i Marta Gonzalez (Sant Quirze BC).

Segueixen: Anna Renalias, Sonia Mari, Clara Castelló, Eva Rosell,  Marta Orrutia, Laura Benedicto i Julia Benedicto.

Baixes: Arnau Brunet (entrenador), Ariadna Aubets (CEB Sant Jordi)

 

 

BasketValles.com

Inscripcions obertes!

Basketvalles presenta

SEGUEIX-NOS A FACEBOOK

SEGUEIX-NOS A TWITTER

Anuncia’t a BasketValles

  • Anuncia't a BasketValles

BASKETVALLES a YouTube

  • Accedeix al nostre canal de vídeos

Seccions destacades

  • Vols recordar el millor 3x3 d'aquest Nadal?
  • Cine baloncestístico de primera
  • Basketball & Rock and Roll!

El millor bàsquet de formació de l’estat

Archivos