TAULA DE MERCAT BASKETVALLES – Equips vallesans Copa Catalunya Masculina

 

Si saps d’algun moviment que no és a la taula, fes la teva aportació i envia la informació aquí: contacte

 

COPA CATALUNYA MASCULINA

UE BARBERÀ, UESC, CB CASTELLAR, CN SABADELL, CB CASTELLBISBAL, CB CERDANYOLA

 

UE BARBERÀ

Altes: Albert Mas de Xarxans (CB Grup Barna), Aitor Murua (CB Castellar), Ricardo Balta (Sant Nicolau “B” 2a Cat.), Carlos Vico (UE d’Horta (1a Cat.)

Segueixen: David Lizano (entrenador), Ivan Llull, Luis Soumah, José Bernuz, Èric Forné

Baixes: Alberto Reyes (UESC), Eric Mañés (UE Mataró), Dani Pines (CB Grup Barna), Oriol Gonzalez (Sferic 1a Cat.)

 

 

UESC

Altes: Unai García (CB L’Hospitalet, Junior), Alberto Reyes (UE Barberà), Andreu Cervera (Entr. ajudant Sabadell Bàsquet EBA), Roger Guàrdia (Sabadell Bàsquet EBA)

Segueixen: Marc Guillem (entrenador), Jordi Vilavella, Santi Suso, Adrià Mesa, Sergio Clemente, Sergi Balagué, Lluis Curto, Victor Sabartes

Baixes: Jordi Pons (retirat), Victor Chica (JAC Sants), Patrick Reyes (CB Santfeliuenc EBA), Xavi Plandiura (Bàsquet Vedruna), James Steele, Adria Hijós (CB Cerdanyola).

 

 

CB CASTELLAR

Notícia: “La renovació del tècnic Dídac Herrero, primer moviment castellarenc”

Altes: Arnau Piñero (2n entrenador, pedrera Sant Fruitós), Marc Algar (CB Cornellà junior), Arnau Collell (CB Castellar cadet)

Segueixen: Dídac Herrero (entrenador), Toni Roure, Larry Ewulu, Dani Benítez, David Pino, Albert Cadafalch, Romà Cutrina, Sergio García, Rafa González, Joan Comellas

Baixes: Marc Forcada (Boet Mataró), Aitor Murúa (UE Barberà), Norbert Caldera (estudis)

 

 

CN SABADELL

 

Notícia: “La dissolució del Sabadell Bàsquet ascendeix al CN Sabadell a Copa Catalunya”

Altes: Quim Gómez (Entrenador), Jonathan Ramírez i Marc Ollé (Sabadell Bàsquet Lliga EBA), Robert Planas i Marc Vintró (CB Sant Pere Copa Cat.), Roger Altimira (Sabadell Bàsquet junior) i Jordi Bros (CN Sabadell “B” 2a Cat.)

Segueixen: Cristóbal Lindo (2n Entrenador), Guillem Farré (Prep. Físic), Oriol Andrés, Iram Almaguel, Àlex Hernández, Oriol Bernadí, Pau Viladomat i Rachid Lahmane.

Baixes: Joan Viladomat, Lluís Tejedor (BC Sant Quirze 2a Cat.), Sergi Renom (CB Castellbisbal), Albert Germà i Pere Tres (Escola Pia Sabadell 1a Cat.).

 

 

CB TANINO CERDANYOLA

 

 

 

Notícia: “Històric ascens a Copa del CB Cerdanyola a la fase de 4ts”

Altes: Adrià Hijos (UESC), Marcos Garcia i Víctor Arroitajauregui (UA Horta 1a Cat.), Albert Salat (sense equip).

Segueixen: Agustí Forné (Entrenador), Genís Tena, Javi Antón, Manolo Ochoa, Marc Jané, Raúl Ortega, Óscar Santos, Matteo Baggioli.

Baixes: Dani Morales (erasmus), Juan Alemán.

 

 

CB CASTELLBISBAL

 

 

 

 

 

Notícia: “El Castellbisbal acaba 3r a la fase d’ascens de 3rs pero té gran opcions d’ascens a Copa”

Altes: Raül Martinez (entrenador Sabadell Bàsquet EBA), Sergi Renom (CN Sabadell 1a Cat.), Jordi Costa (CB Sant Pere), Xavi Palou (Sferic 1a Cat.), Marc Mañés (Sabadell Bàsquet EBA), Marc Ollé (SESE), Isaac Fígols (La Palma 1a Cat.), Sergi Solé (Grup Barna).

Segueixen: Xavi Rego (ajudant), Oriol Franch (prep. físic), José Ortiz (fisio), Dani López, Carlos López, Aleix Camprubí, David Camacho, Adrià Camprubí.

Baixes: Miquel Àngel Gómez (entrenador El Vendrell), Rubén Romero (CB Esparreguera Copa Catalunya), Kosso M’Bow, Pau Ferragut (Grup Barna), Dani Grima (inactiu), Àlex Blanco, Abderra El Haitout (CB Corbera 1a Cat.), Jose Luis Martín.

 

Inscripcions obertes!

Basketvalles presenta

SEGUEIX-NOS A FACEBOOK

SEGUEIX-NOS A TWITTER

Anuncia’t a BasketValles

  • Anuncia't a BasketValles

BASKETVALLES a YouTube

  • Accedeix al nostre canal de vídeos

Seccions destacades

  • Vols recordar el millor 3x3 d'aquest Nadal?
  • Cine baloncestístico de primera
  • Basketball & Rock and Roll!

El millor bàsquet de formació de l’estat

Archivos