TAULA DE MERCAT BASKETVALLES – Copa Catalunya Femenina i 1a Catalana Femenina

 

Si saps d’algun moviment que no és a la taula, fes la teva aportació i envia la informació aquí: contacte


COPA CATALUNYA FEMENINA 15-16

CBF CERDANYOLA, JE TERRASSA, CE SANT NICOLAU

VEURE CALENDARI GRUP 1

VEURE CALENDARI GRUP 2

 

CBF CERDANYOLA

Altes: Marta Arbizu (BC Solerien NF2, França), Aina Casademont (Basket Almeda junior), Noemí Castillo (inactiva, ex BF Viladecans i CE Xamba), Julia Martí (ex Joventut Les Corts).

Segueixen: Pili Bilbao (Entrenadora), Cynthia Molina, Marta Jiménez, Carla Pérez, Silvia Marceló, Blanca García i Alba Bal.laré

Baixes: Alba Bal·laré (retirada) i Montse Pujolreu (Draft Gramenet).

 

JE TERRASSA

Altes: Núria Prunera (JET “B”, 1a Catalana), Núria Flores, Mireia Fernández i Mireia Schroder (Sant Gervasi, 1a Catalana) i Laura Johnson (Univ. Sioux Falls, USA)

Segueixen: Uri Sellarès (Prep. Físic), Elena Silva, Alba Lorca, Helena Díaz, Aida Nebot, Alba Clavero i Monica Meca.

Baixes: Josep Alemany (Entrenador. Renúncia abans de començar al Lliga),  Jordi Segura (Entrenador), Vane Galán i Txell Arús (retirades), Aixa Soumah i Silvia Diao (CN Sabadell, 1a Cat.).

 

 

CE SANT NICOLAU

 

Altes: Eva Garcia (CN Sabadell), Alba López (CEJ L’Hospitalet, 1a Catalana), Judith Quiñonero, Andrea Cladellas i Laura Lara (Sant Gervasi, 1a Catalana) i Cristina Delgado (Barça “B” – Santfeliuenc, 1a Catalana).

Segueixen: Gemma Lorente (Entrenadora), Mireia Capdevila, Aina Vergé, Marta Díaz, Anna Bonet i Elena Negrebetska.

Baixes: Vane Viana (retirada), Sandra Vintró, Anna Fuentes i Sandra Raya.

 

 

______________________________________________________________________

1a CATALANA FEMENINA 15-16

CN SABADELL, CN TERRASSA, UE SANT CUGAT

VEURE CALENDARI GRUP 1

 

CN SABADELL

Altes: Quim Gómez (Entrenador, CNS Copa Cat. Masculina), Aixa Soumah i Silvia Diao (JE Terrassa, Copa Catalunya), Anna Iglesias (Basket Almeda junior), Irene Lozano (CBF Cerdanyola “B”, 2a Cat.), Judit Soria (JE Terrassa “B”) i Carla Camps (inactiva).

Segueixen: Iván Rodríguez (2n Entrenador), G. Farré (P. Físic), Judit Mayor, Anna Linares, Sandra Fontanals i Mireia Sans.

Baixes: Jasmina Sampedro i Tamara Masvidal (retirades), Eva García (Sant Nicolau, Copa Cat. Fem.), Gloria Atanmo (USA), Anna Serra i Gemma Gómez.

 

 

CN TERRASSA

 

Altes: Andrea Morillo, Paula Giménez i Anna López (junior CN Terrassa).

Segueixen: Vicente Gómez (Entrenador), Marta Piñol, Tania Lara, Mar Busquets, Marta Costa, Marta Dinarès, Marta Feliu, María Olmo, Anna Vidal, Vianell Arch i Mireia Gómez.

Baixes: Celia García (JE Terrassa “B” 2a Cat.), Alba Pérez i Sandra Olmo (retirades).

 

 

UE SANT CUGAT

Altes: Rafa Delgado (Entrenador, UESC Senior “B” femení).

SegueixenAlicia Hidalgo, Anna Vulart, Cristina López, Marta Carreño, Aleyda Llobet, Maite Cuesta, Tamara Herrero, Anna Alegre, Raquel Pérez, Laia Martín i Puri García.

Baixes: Germán Simón (entrenador UESC Copa Catalunya masculina).

 

 

Inscripcions obertes!

Basketvalles presenta

SEGUEIX-NOS A FACEBOOK

SEGUEIX-NOS A TWITTER

Anuncia’t a BasketValles

  • Anuncia't a BasketValles

BASKETVALLES a YouTube

  • Accedeix al nostre canal de vídeos

Seccions destacades

  • Vols recordar el millor 3x3 d'aquest Nadal?
  • Cine baloncestístico de primera
  • Basketball & Rock and Roll!

El millor bàsquet de formació de l’estat

Archivos